pl en cs de ru

Termometry Przemysłowe

Termometry Przemysłowe Comark

Firma Comark od lat zajmuje się opracowaniem precyzyjnych przyrządów i rozwiązań do monitorowania temperatury dla przemysłu spożywczego i nie tylko. W ofercie firma ma Termometry wszelkie zastosowania.

Oferujemy Państwu wiele typów termometrów, w tym:

TERMOMETRY ELEKTRONICZNE

które różnią się szybkością działania, dokładnością, zakresem i ceną.
Znajdują one zastosowanie w procesach technologicznych, procedurach związanych z HACCP, a ponadto szereg z nich spełnia wymogi regulacji obejmujących kontakt z żywnością.

TERMOMETRY Przemysłowe

Termometry przemysłowe

 

TERMOMETRY Przemysłowe

 

TERMOMETRY Przemysłowe

TERMOMETRY Przemysłowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termometry Przemysłowe  – przyrządy do pomiaru temperatury metodą pośrednią, na podstawie zmiany pod wpływem temperatury właściwości termometrycznej ciała termometrycznego zastosowanego w termometrze. Zakres mierzonych temperatur i zastosowań termometry  w znacznym stopniu zależy od ciała termometrycznego i właściwości termometrycznej. Termometry Comark mogą  służyć do pomiaru dowolnej temperatury w określonym zakresie lub wskazywania tylko wybranych wartości temperatury (wskaźniki temperatury Konstrukcja i zastosowane materiały umożliwiają stosowanie termometrów w miejscach pomiaru, gdzie występują wstrząsy, media agresywne i temperatura do 300 °C w zależności od materiału, z którego dany termometr został wykonany. Termometry półprzewodnikowe są produkowane jako układy scalone. Przykładem takiego układu są termometry DS18B20, których dokładność bez skalowania wynosi 0,5 st., a po przeskalowaniu 0,01 st.