pl en cs de ru

Rejestrator temperatury Sms  Gsm    S500-series

Rejestrator temperatury SMS

Rejestrator temperatury SMS GSM Huato S500 monitoruje i rejestruje dane temperaturowe i lub wilgotność. Ponadto główną funkcją tego rejestratora temperatury jest alarm SMS wbudowanym modułem GSM jest alarmowanie przez wysłanie SMS’a o przekroczonych zadanych parametrach, dlatego polecany jest do monitoringu między innymi chłodziarek z lekami i substancjami medycznymi, spożywczymi, do kontroli transportu towarów wymagających określonej, stałej temperatury. Rejestrator Temperatury SMS GSM sprawdzi się również w laboratoriach, szklarniach i serwerowniach. Tego typu rejestrator polecany jest przez sanepid ! Łańcuch Chłodniczy Alarmowanie: Rejestrator SMS GSM alarmuje w przypadku przekroczenia zadanych parametrów temperatury i wilgotności oraz braku zasilania, informuje użytkowników również o powrocie stanu normalnego.

Kompletne rozwiązanie spełniające wymogi Sanepidu odnośnie kontroli warunków przechowywania szczepionek w dniach wolnych od pracy

Rejestrator temperatury SMS Rejestrator temperatury SMS Rejestrator temperatury SMS

Rejestrator wilgotności i temperatury z powiadamianiem telefonicznym o stanach alarmowych. Możliwe jest również bieżące sprawdzanie aktualnego stanu temperatury, wilgotności i zasilania. Wystarczy zadzwonić  na numer rejestratora SMS GSM  a rejestratora wyśle SMS’a zwrotnego z aktualnym pomiarem. Huato S500 może zapisać do 3 numerów telefonów, które zostaną zaalarmowane.
Fabrycznie została zainstalowana przez producenta nowa funkcjonalność wysyłania automatycznie SMS’u z raportem stanu monitorowanych parametrów każdego dnia na godz . 22:00.

Przykładowe zastosowania:

 Rejestrator S500 GSM Dane techniczne

ZAKRES POMIARU TEMPERATURY:

-40°C do +80°C

ZAKRES POMIARU WILGOTNOŚCI:

od 0 do 99% RH

ZASILANIE:

12V AC / DC ~ 24V AC / DC

TYP CZUJNIKA TEMPERATURY:

NTC

CYKL ZAPISU:

od 1 minuty do 24 godzin (ustawienie ciągłe)

POJEMNOŚĆ:

każdy kanał 65 000 pomiarów (maksymalnie)

wilgotność 0% do 95%"

INTERFEJSY KOMUNIKACYJNE:

USB mini:

WYMIARY:

135mm*124mm*35mm(5.31"*4.88"*1.37"inch)

  W skład zestawu wchodzi: